B32653A2332K289
EPCOSEPCOS
B32653A2332K289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32653A2332K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32653A2332K289.pdf
2720 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32653A2332K289
Part Number B32653A2332K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 127422 pcs Arkusz danych B32653A2332K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 2000V (2kV) Napięcie znamionowe - AC 700V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Seria B32653
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.591" (15.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 3300pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 3300pF Aplikacje DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT