B32653A2113J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32653A2113J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.011UF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32653A2113J000.pdf
2160 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32653A2113J000
Part Number B32653A2113J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.011UF 5% 2KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 94953 pcs Arkusz danych B32653A2113J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 2000V (2kV) Napięcie znamionowe - AC 700V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Seria B32653 oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy B32653A2113J
B32653A2113J-ND
temperatura robocza -55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.011µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.011µF Aplikacje DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT