B32653A0474K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32653A0474K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32653A0474K000.pdf
1040 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32653A0474K000
Part Number B32653A0474K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 103093 pcs Arkusz danych B32653A0474K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm) Seria B32653
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32653A 474K
B32653A474K
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.161" (29.50mm)
cechy Low ESL Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.47µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.47µF