B32653A0154J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32653A0154J289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.15UF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32653A0154J289.pdf
1560 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32653A0154J289
Part Number B32653A0154J289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 5% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 77687 pcs Arkusz danych B32653A0154J289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) Seria B32653
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy B32653A 154J289
B32653A154J289
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.650" (16.50mm)
cechy Low ESL Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.15µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.15µF