B32652A4683K189
EPCOSEPCOS
B32652A4683K189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32652A4683K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
Arkusze danych: B32652A4683K189.pdf
5200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32652A4683K189
Part Number B32652A4683K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 288278 pcs Arkusz danych B32652A4683K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Seria B32652
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.068µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.068µF Aplikacje DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber