B32652A3264J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32652A3264J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.26UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusze danych: B32652A3264J000.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32652A3264J000
Part Number B32652A3264J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.26UF 5% 250VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 256716 pcs Arkusz danych B32652A3264J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC 160V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Seria B32652 oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy B32652A3264J
B32652A3264J-ND
temperatura robocza -55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.26µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.26µF Aplikacje DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber