B32652A2152J189
EPCOSEPCOS
B32652A2152J189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32652A2152J189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1500PF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32652A2152J189.pdf
4400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32652A2152J189
Part Number B32652A2152J189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1500PF 5% 2KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 244005 pcs Arkusz danych B32652A2152J189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 2000V (2kV) Napięcie znamionowe - AC 700V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Seria B32652
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 1500pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 1500pF Aplikacje DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber