B32652A1682J000
EPCOSEPCOS
B32652A1682J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32652A1682J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusze danych: B32652A1682J000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32652A1682J000
Part Number B32652A1682J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 263760 pcs Arkusz danych B32652A1682J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1600V (1.6kV) Napięcie znamionowe - AC 500V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Seria B32652
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-1371
B32652A1682J
B32652A1682J000-ND
B32652A1682JN1
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 6800pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 6800pF