B32652A1472K189
EPCOSEPCOS
B32652A1472K189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32652A1472K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 4700PF 10% 1.6KVDC RAD
Arkusze danych: B32652A1472K189.pdf
4400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32652A1472K189
Part Number B32652A1472K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 10% 1.6KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 301504 pcs Arkusz danych B32652A1472K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1600V (1.6kV) Napięcie znamionowe - AC 500V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Seria B32652
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm) cechy Low ESL
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 4700pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 4700pF Aplikacje DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber