B32652A0183K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32652A0183K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.018UF 10% 1KVDC RAD
Arkusze danych: B32652A0183K000.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32652A0183K000
Part Number B32652A0183K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.018UF 10% 1KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 301204 pcs Arkusz danych B32652A0183K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Seria B32652 oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy B32652A 183K
B32652A183K
B32652A183K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.018µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.018µF Aplikacje DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber