B32642B0473K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32642B0473K
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.047UF 10% 1000VDC RAD
Arkusze danych: B32642B0473K.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32642B0473K
Part Number B32642B0473K Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 1000VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 214581 pcs Arkusz danych B32642B0473K.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 600V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm) Seria B32642B
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7155
B32642B0473K000
B32642B473K
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.047µF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.047µF