B32641B6223J
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32641B6223J
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32641B6223J.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32641B6223J
Part Number B32641B6223J Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 351145 pcs Arkusz danych B32641B6223J.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Seria B32641B
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7164
B32641B6223J000
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.022µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.022µF