B32632B7272J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32632B7272J189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 2700PF 5% 1.25KVDC RAD
Arkusze danych: B32632B7272J189.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32632B7272J189
Part Number B32632B7272J189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 2700PF 5% 1.25KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5823 pcs Arkusz danych B32632B7272J189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1250V (1.25kV) Napięcie znamionowe - AC 450V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Seria B32632 oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 2700pF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 2700pF