B32620J471J189
EPCOSEPCOS
B32620J471J189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32620J471J189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 470PF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32620J471J189.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32620J471J189
Part Number B32620J471J189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 470PF 5% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4732 pcs Arkusz danych B32620J471J189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 600V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Seria B32620
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-4980-2
B32620J 471J189
B32620J0471J189
B32620J471J189-ND
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.335" (8.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 470pF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Pojemność 470pF
Aplikacje High Pulse, DV/DT
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B32620J0822J289
B32620J0822J289
Producenci: EPCOS
Opis: CAP FILM 8200PF 5% 1KVDC RADIAL
Na stanie: 127101 pcs
Pobieranie: B32620J0822J289.pdf
RFQ
B32620J0562J189
Producenci: EPCOS
Opis: CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL
Na stanie: 188572 pcs
Pobieranie: B32620J0562J189.pdf
RFQ
B32620J471J
B32620J471J
Opis: CAP FILM 470PF 5% 1KVDC RADIAL