B32620J0392J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32620J0392J289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 3900PF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32620J0392J289.pdf
6400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32620J0392J289
Part Number B32620J0392J289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 3900PF 5% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 305846 pcs Arkusz danych B32620J0392J289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 600V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Seria B32620 oceny -
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial
Inne nazwy B32620J 392J289
B32620J392J289
B32620J392J289-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized - Stacked szczegółowy opis 3900pF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 3900pF Aplikacje High Pulse, DV/DT