B32620J0102J289
EPCOSEPCOS
B32620J0102J289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32620J0102J289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1000PF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32620J0102J289.pdf
6400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32620J0102J289
Part Number B32620J0102J289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1000PF 5% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 348325 pcs Arkusz danych B32620J0102J289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 600V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Seria B32620
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy B32620J 102J289
B32620J102J289
B32620J102J289-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 1000pF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Pojemność 1000pF