B32620A4682K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32620A4682K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 6800PF 10% 400VDC RAD
Arkusze danych: B32620A4682K289.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32620A4682K289
Part Number B32620A4682K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 6800PF 10% 400VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 383209 pcs Arkusz danych B32620A4682K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Seria B32620
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.335" (8.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized - Stacked szczegółowy opis 6800pF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 6800pF Aplikacje High Pulse, DV/DT