B32620A4393J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32620A4393J289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD
Arkusze danych: B32620A4393J289.pdf
5200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32620A4393J289
Part Number B32620A4393J289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 187555 pcs Arkusz danych B32620A4393J289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Seria B32620 oceny -
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.039µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.039µF