B32620A0682J000
EPCOSEPCOS
B32620A0682J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32620A0682J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 6800PF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32620A0682J000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32620A0682J000
Part Number B32620A0682J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 6800PF 5% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 234549 pcs Arkusz danych B32620A0682J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 500V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm) Seria B32620
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-1347
B32620A 682J
B32620A682J
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 6800pF Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Pojemność 6800pF