B32620A0152K000
EPCOSEPCOS
B32620A0152K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32620A0152K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1500PF 10% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32620A0152K000.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32620A0152K000
Part Number B32620A0152K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1500PF 10% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 293971 pcs Arkusz danych B32620A0152K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 500V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Seria B32620
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32620A 152K
B32620A152K
B32620A152K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.335" (8.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 1500pF Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Pojemność 1500pF