B32612A2472J008
EPCOSEPCOS
B32612A2472J008 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32612A2472J008
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32612A2472J008.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32612A2472J008
Part Number B32612A2472J008 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4928 pcs Arkusz danych B32612A2472J008.pdf
Napięcie znamionowe - DC 2000V (2kV) Napięcie znamionowe - AC 700V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.374" W (18.00mm x 9.50mm) Seria B32612
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-3564
B32612A2472J 8
B32612A2472J8
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.709" (18.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 4700pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 4700pF