B32560J6473M000
Przegląd produktów
Part Number: B32560J6473M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.047UF 20% 400VDC 2DIP
Arkusze danych: B32560J6473M000.pdf
4800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32560J6473M000
Part Number B32560J6473M000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 20% 400VDC 2DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 616630 pcs Arkusz danych B32560J6473M000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.354" L x 0.126" W (9.00mm x 3.20mm) Seria SilverCap™ B32560
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 2-DIP Inne nazwy B32560J6473M
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.256" (6.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Pojemność 0.047µF