B32560J6472K189
Przegląd produktów
Part Number: B32560J6472K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 4700PF 10% 400VDC 2DIP
Arkusze danych: B32560J6472K189.pdf
10800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32560J6472K189
Part Number B32560J6472K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 10% 400VDC 2DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 746313 pcs Arkusz danych B32560J6472K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm) Seria SilverCap™ B32560
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2-DIP temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.217" (5.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 4700pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Pojemność 4700pF Aplikacje General Purpose