B32559C8102K000
EPCOSEPCOS
B32559C8102K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32559C8102K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1000PF 630VDC RADIAL
Arkusze danych: B32559C8102K000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32559C8102K000
Part Number B32559C8102K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1000PF 630VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4509 pcs Arkusz danych B32559C8102K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Seria B32559
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-2890
B32559C8102K
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.276" (7.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Metallized
szczegółowy opis 1000pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Metallized Radial Pojemność 1000pF