B32537B8154K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32537B8154K
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL
Arkusze danych: B32537B8154K.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32537B8154K
Part Number B32537B8154K Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4522 pcs Arkusz danych B32537B8154K.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.370" Dia x 0.827" L (9.40mm x 21.00mm) Seria B32537
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy B32537B8154K000
temperatura robocza -55°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
szczegółowy opis 0.15µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial Pojemność 0.15µF