B32529E6473K189
EPCOSEPCOS
B32529E6473K189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529E6473K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
Arkusze danych: B32529E6473K189.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529E6473K189
Part Number B32529E6473K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 386274 pcs Arkusz danych B32529E6473K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm) Seria B32529
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.374" (9.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 0.047µF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression