B32529D1105J189
EPCOSEPCOS
B32529D1105J189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529D1105J189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Arkusze danych: B32529D1105J189.pdf
3200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529D1105J189
Part Number B32529D1105J189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 158475 pcs Arkusz danych B32529D1105J189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC 63V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm) Seria B32529
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 1µF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression