B32529C8103J000
EPCOSEPCOS
B32529C8103J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C8103J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32529C8103J000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C8103J000
Part Number B32529C8103J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 360281 pcs Arkusz danych B32529C8103J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Seria B32529
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-1262
B32529C8103J
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.394" (10.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 10000pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 10000pF