B32529C6103J
EPCOSEPCOS
B32529C6103J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C6103J
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Arkusze danych: B32529C6103J.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C6103J
Part Number B32529C6103J Producent EPCOS
Opis CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 731591 pcs Arkusz danych B32529C6103J.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm) Seria B32529
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-1224
B32529C6103J000
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.256" (6.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 10000pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 10000pF
Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B32529C6103J189
B32529C6103J189
Producenci: EPCOS
Opis: CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD