B32529C3182M289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C3182M289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1800PF 20% RADIAL
Arkusze danych:
12800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C3182M289
Part Number B32529C3182M289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1800PF 20% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1095752 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar - Seria B32529
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Metallized szczegółowy opis 1800pF Film Capacitor Polyester, Metallized Radial
Pojemność 1800pF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression