B32529C1823J289
EPCOSEPCOS
B32529C1823J289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C1823J289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.082UF 5% 100VDC RAD
Arkusze danych: B32529C1823J289.pdf
3200 pcs
6400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C1823J289
Part Number B32529C1823J289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.082UF 5% 100VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1253127 pcs Arkusz danych B32529C1823J289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC 63V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Seria B32529 oceny -
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial
Inne nazwy 495-4887-3
B32529C1823J289-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 0.082µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 0.082µF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression