B32529C1273J289
EPCOSEPCOS
B32529C1273J289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C1273J289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.027UF 5% 100VDC RAD
Arkusze danych: B32529C1273J289.pdf
12800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C1273J289
Part Number B32529C1273J289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.027UF 5% 100VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1030517 pcs Arkusz danych B32529C1273J289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC 63V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Seria B32529 oceny -
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.027µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.027µF