B32529C1222K289
EPCOSEPCOS
B32529C1222K289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C1222K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 2200PF 10% 100VDC RAD
Arkusze danych: B32529C1222K289.pdf
12800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C1222K289
Part Number B32529C1222K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 2200PF 10% 100VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1189789 pcs Arkusz danych B32529C1222K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC 63V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Seria B32529
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-2486-3
495-2487-3-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.256" (6.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 2200pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 2200pF