B32529C1124J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C1124J289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
Arkusze danych: B32529C1124J289.pdf
10800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C1124J289
Part Number B32529C1124J289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 708477 pcs Arkusz danych B32529C1124J289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC 63V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Seria B32529 oceny -
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.12µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.12µF