B32529C0824K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C0824K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.82UF 10% 63VDC RADIAL
Arkusze danych: B32529C0824K000.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C0824K000
Part Number B32529C0824K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.82UF 10% 63VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 362473 pcs Arkusz danych B32529C0824K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC 40V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Seria B32529 oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy B32529C 824K
B32529C824K
B32529C824K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 0.82µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 0.82µF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression