B32529C0473K289
EPCOSEPCOS
B32529C0473K289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C0473K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.047UF 10% 63VDC RAD
Arkusze danych: B32529C0473K289.pdf
3200 pcs
6400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C0473K289
Part Number B32529C0473K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 63VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1401821 pcs Arkusz danych B32529C0473K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC 40V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Seria B32529
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-2558-3
495-2559-3-ND
B32529C 473K289
B32529C473K289
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.256" (6.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.047µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.047µF