B32529C0472M189
EPCOSEPCOS
B32529C0472M189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C0472M189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 4700PF 20% 63VDC RADIAL
Arkusze danych: B32529C0472M189.pdf
11200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C0472M189
Part Number B32529C0472M189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 20% 63VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1129982 pcs Arkusz danych B32529C0472M189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC 40V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Seria B32529
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial Inne nazwy B32529C 472M189
B32529C472M189
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.256" (6.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 4700pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 4700pF