B32529C0224K289
EPCOSEPCOS
B32529C0224K289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C0224K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL
Arkusze danych: B32529C0224K289.pdf
3200 pcs
6400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C0224K289
Part Number B32529C0224K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1029487 pcs Arkusz danych B32529C0224K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC 40V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Seria B32529