B32529C0153J289
EPCOSEPCOS
B32529C0153J289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C0153J289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.015UF 5% 63VDC RADIAL
Arkusze danych: B32529C0153J289.pdf
12800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C0153J289
Part Number B32529C0153J289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 63VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1043402 pcs Arkusz danych B32529C0153J289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC 40V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Seria B32529
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-2506-3
B32529C 153J289
B32529C153J289
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.256" (6.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 0.015µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 0.015µF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression