B32529C0124K289
EPCOSEPCOS
B32529C0124K289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C0124K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.12UF 10% 63VDC RADIAL
Arkusze danych: B32529C0124K289.pdf
12800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C0124K289
Part Number B32529C0124K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.12UF 10% 63VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1083953 pcs Arkusz danych B32529C0124K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC 40V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Seria B32529 oceny -
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial
Inne nazwy B32529C 124K289
B32529C124K289
B32529C124K289-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.12µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.12µF