B32529C0103J000
EPCOSEPCOS
B32529C0103J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32529C0103J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 10000PF 5% 63VDC RADIAL
Arkusze danych: B32529C0103J000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32529C0103J000
Part Number B32529C0103J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 10000PF 5% 63VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 901333 pcs Arkusz danych B32529C0103J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC 40V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Seria B32529
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-1097
B32529C 103J
B32529C103J
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.256" (6.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 10000pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 10000pF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression