B32522C6683K289
EPCOSEPCOS
B32522C6683K289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32522C6683K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
Arkusze danych: B32522C6683K289.pdf
4680 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32522C6683K289
Part Number B32522C6683K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 222632 pcs Arkusz danych B32522C6683K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Seria B32522 oceny -
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.068µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.068µF
Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B32522C6474K289
B32522C6474K289
Producenci: EPCOS
Opis: CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
Na stanie: 141464 pcs
Pobieranie: B32522C6474K289.pdf
RFQ
B32522D8473K189
B32522D8473K189
Producenci: EPCOS
Opis: CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Na stanie: 188253 pcs
Pobieranie: B32522D8473K189.pdf
RFQ
B32522C6683K
B32522C6683K
Opis: CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD