B32522C6154K289
EPCOSEPCOS
B32522C6154K289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32522C6154K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
Arkusze danych: B32522C6154K289.pdf
3840 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32522C6154K289
Part Number B32522C6154K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 200898 pcs Arkusz danych B32522C6154K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Seria B32522 oceny -
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.15µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.15µF