B32522C3684K000
EPCOSEPCOS
B32522C3684K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32522C3684K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
Arkusze danych: B32522C3684K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32522C3684K000
Part Number B32522C3684K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 191232 pcs Arkusz danych B32522C3684K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC 160V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Seria B32522
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-4813
B32522C3684K
B32522C3684K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 42 Weeks
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 0.68µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 0.68µF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression