B32522C3224K189
EPCOSEPCOS
B32522C3224K189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32522C3224K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Arkusze danych: B32522C3224K189.pdf
5200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32522C3224K189
Part Number B32522C3224K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 295714 pcs Arkusz danych B32522C3224K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC 160V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Seria B32522
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.22µF