B32521C6473K289
EPCOSEPCOS
B32521C6473K289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32521C6473K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
Arkusze danych: B32521C6473K289.pdf
830 pcs
1660 pcs
2490 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32521C6473K289
Part Number B32521C6473K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 551733 pcs Arkusz danych B32521C6473K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Seria B32521
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-2446-3
495-2447-3-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.047µF