B32520C3153J
EPCOSEPCOS
B32520C3153J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32520C3153J
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD
Arkusze danych: B32520C3153J.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32520C3153J
Part Number B32520C3153J Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5592 pcs Arkusz danych B32520C3153J.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC 160V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Seria B32520
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-1181
B32520C3153J000
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.276" (7.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.015µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.015µF