B32520C3104J189
EPCOSEPCOS
B32520C3104J189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32520C3104J189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusze danych: B32520C3104J189.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32520C3104J189
Part Number B32520C3104J189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 325890 pcs Arkusz danych B32520C3104J189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC 160V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Seria B32520
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-76544-1
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.335" (8.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 0.1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 0.1µF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression