B32520C1474M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32520C1474M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.47UF 20% 100VDC RAD
Arkusze danych: B32520C1474M000.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32520C1474M000
Part Number B32520C1474M000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 20% 100VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 332767 pcs Arkusz danych B32520C1474M000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC 63V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Seria B32520
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32520C1474M
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 0.47µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 0.47µF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression