B32520C1334J189
EPCOSEPCOS
B32520C1334J189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32520C1334J189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
Arkusze danych: B32520C1334J189.pdf
7200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32520C1334J189
Part Number B32520C1334J189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 308923 pcs Arkusz danych B32520C1334J189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC 63V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Seria B32520
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.335" (8.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.33µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 0.33µF